شرایط استخدام نیروهای متخصص ایبا گاردین 

هر درخواست مشتری مورد پردازش و بررسی قرار می‌گیرد. حتی در چارچوب یک سرویس، هزینه تغییر می‌کند. همه اینها به فرمت، مدت و مشخصه‌های مشتری بستگی دارد.

ما نمی‌توانیم در اولین تماس تلفنی و یا ایمیل مبلغ و بهایی را تعیین کنیم. هزینه محافظین پس از بررسی جامع الزامات مشتری تعیین میگردد.

برای مثال، اگر قرار بود با آژانس امنیتی ایبا گاردین تماس بگیرید و درخواست امنیت منزل را بکنید، این چیزی است که ما در نظر می‌گیریم تا هزینه را محاسبه کنیم:

* تعداد طبقه و مساحت خانه

* موقعیت مکانی منزل و پیرامون آن، اموال در محل 

* تعداد ساکنان، کارکنان دائمی و بررسی ورودی 

* هر گونه نیاز به تدابیر امنیتی خاص یا پیشرفته

براساس این محاسبات، ما تجهیزات لازم را انتخاب کرده و یک تیم نمونه را شکل می‌دهیم. ما عملکرد مطلوب امنیت را همراه با حضور محافظ امنیتی مداوم، و یک هسته ی کنترل مرکزی به صورت نیاز ارائه می‌کنیم.

با چه سرعتی می‌توانیم به توافق برسیم؟

تیم ما همیشه آماده ی عمل است. ما جلسه‌ای را با مشتری در روز اول تماس با این آژانس ترتیب خواهیم داد. توافق طرفین بستگی به اولویت و ضرورت شما و اینکه با چه سرعتی به کمک نیاز خواهید داشت، دارد که این مورد شامل کارآگاهان یا محافظین شخصی می‌شود.

همه کارکنان ایبا گاردین سابقه و آموزش شغلی قبلی در پلیس و خدمات ویژه از جمله گروه‌های واکنش سریع و نیروهای ویژه را دارند. 

تیم برای آماده‌سازی و استقرار در یک پرونده تنها به مدت زمان اندکی نیاز دارد

ما همچنین تحقیقات را به صورت فوری انجام می‌دهیم. از آنجا که  کارشناسان با پرونده های مشتریان بسیاری سروکار دارند، لازم است تا پرونده را به موقع به سرانجام برسانند

تیم ما چقدر بزرگ است؟

ما اندازه پرسنل خود را فاش نمی‌کنیم. این بخشی از سیاست حفظ حریم خصوصی ما به دلیل ماهیت بسیار تخصصی آن‌ها است.

تیم‌های ما توانایی مقابله با رویدادهای بزرگ عمومی با ظرفیت ۱۰،۰۰۰ نفر را نیز دارند.محافظان نیز مطابق با قراردادها کار می‌کنند.

تیم کارآگاهان ما نیز قابل قیاس با دپارتمان پلیس است. ما یک تیم سایبری جداگانه داریم که "میدان" آن دنیای مجازی نامحدود است.

"ایبا گاردین" همچنین محافظان فانتوم، عوامل شبح، روانشناسان و متخصصان علوم  قضایی و حفاظت از مواد انفجاری را مخفی کرده‌است.

چرا ملاقات ها در دفتر ما برگزار می شود؟

ملاقات با مشتریان می‌تواند در منزل شما، در دفتر و یا در مکانی بی‌طرف برگزار شود. در صورت لزوم، قبل از شروع مذاکرات یک بررسی امنیتی انجام می‌دهیم.

وقتی نوبت به بررسی‌های محرمانه و یا درخواست‌های خاص می‌رسد، ما جلسات را در دفتر "ایبا گاردین" توصیه می‌کنیم. در اینجا ما امنیت کامل، فقدان تجهیزات سمعی و دوربین‌های مخفی را تضمین می‌کنیم.

در طی جلسه اولیه ما، هر گفتگویی ضبط خواهد شد که برای اهداف آن جلسه مهم است. محتوای تمام مذاکرات بین شرکت کنندگان، محرمانه باقی می‌ماند.

آیا ما در خارج از کشور کار می‌کنیم؟

 محافظین شخصی و کارآگاهان خصوصی نیازهای مشتری در هر کشور را برآورده می‌کنند. نیروها برای سفر و کار در این حوزه آماده هستند تا زمانی که پرونده ارباب رجوع حل شود.

این امر در مورد هر نوع جستجو برای افراد (آدم ربایی - ردیابی)، اموال مسروقه، حفاظت از اشیا ارزشمند، حفاظت اشخاص، مدیریت رویدادها، افشاء جنایی و یا تحقیقات امنیتی و تمام زیر شاخه های آن صدق می‌کند.

ما یک شبکه تشکیل دادیم و تماس‌هایی با عوامل کشورهای مختلف برقرار کردیم. ما دارای ارتباط و توانایی کار با کشورهای مختلف هستیم.

اگر خدمات مورد نظر خود را در سایت پیدا نکردید با ما تماس بگیرید.

"ایبا گاردین" به فعالیت‌های بازرسی و امنیتی و همه مسائل مربوط به این موضوعات می‌پردازد. برای راحتی مشتری، ما خدمات خود را برای کمک به درک کامل توانایی ها و قابلیت های خود فرموله کرده‌ایم.

ما می‌توانیم به پرونده‌های چالش برانگیزی رسیدگی کنیم که حتی شرکتهای خدمات تخصصی و پلیس محلی هم نمی‌توانند آن‌ها را اجرا کنند

شما می‌توانید پیچیده ترین امور را به نیروهای متخصص ما بسپارید. جزئیات این امور به طور خصوصی با ما و مشتری مورد بحث قرار می‌گیرد. ما به شما کمک خواهیم کرد که بهترین راه را برای حل این مشکل پیدا کنید.

اگر به دنبال استخدام محافظان امنیتی هستید، احتمالا چند سوال دارید. این کاملا قابل‌درک است و ما دوست داریم با شما صحبت کنیم و اطمینان حاصل کنیم که جوابهای خود را دریافت خواهید کرد. 

فهرستی که در زیر آورده شده‌است، برخی از رایج‌ترین پرسش‌هایی هستند که ما دریافت می‌کنیم.

خدمات خود را چگونه قیمت‌گذاری می‌کنید؟

عوامل مختلفی وجود دارند که به هزینه خدمات منتهی می‌شوند. به عنوان مثال، تعداد ساعات، مکان، الزامات، وظایف خاص و سایر آپشن ها. ما خوشحال می‌شویم که با شما ملاقات کنیم و در مورد نیازهای خاص خود صحبت کنیم

چه نوع بررسی سابقه ای بر روی محافظان امنیتی شما انجام می‌شود؟

ما تحقیقات داخلی وسیعی از جمله استخدام قبلی و منابع شخصی انجام می‌دهیم. ما یک جستجوی پایگاه ‌داده سراسری را در زمینه سابقه جنایی هر محافظ انجام می‌دهیم. پرسنل امنیتی باید تحت بررسی اثر انگشت نگاری قرار بگیرند که توسط  اداره ی پلیس انجام میپذیرد

آیا افسران امنیتی شما یونیفرم به تن دارند؟

بله. ما یک لباس رسمی به سبک پلیس، با کارت شناسایی و نشان  ارائه می‌کنیم. علاوه بر این، ما می‌توانیم یک یونیفرم سبک محافظ را متشکل از کت و شلوار (کراوات) ارائه کنیم. 

آیا افسران امنیتی شما تحت نظارت هستند؟

گارد امنیتی وظیفه خود را با استفاده از یک سیستم خودکار نرم‌افزاری انجام می‌دهد که محل افسر را تایید می‌کند و زمانی که مامور در حال انجام‌ وظیفه است، یک رکورد را نگه می‌دارد. مرکز بازرسی و پشتیبانی آژانس ناظر در این زمینه است که به طور معمول عملکرد همه اعضای تیم را تحت نظر دارد. از طریق نظارت، آموزش و بازرسی است که مشتریان ما از خدمات با کیفیت بالا مطمئن هستند.

آیا گارد امنیتی گزارش‌های روزانه را حفظ می‌کنند؟

بسته به نیازهای مدیریتی، گزارش‌های امنیت روزانه را می توان برای هر شیفت ارائه نمود. اگر نقض امنیتی رخ دهد، گزارش‌های حادثه تدوین خواهد شد. این مساله شامل هر گونه فعالیت جنایی، تلفات و یا خسارت، هر خرابکاری یا آسیب‌هایی که رخ می‌دهد، می‌شود.

گزارش الکترونیکی را می توان به مشتریان ارائه کرد

آیا شرکت شما مجوز دارد؟

بله. ما مجوز و پشتیبانی ارگان های نظامی - اطلاعاتی کشور را در اختیار داریم

آیا بیمه دارید که از من در برابر مسئولیت های شرکت شما محافظت ‌کند؟

آژانس امنیتی "ایبا گاردین" مسئولیت امنیت عمومی و خصوصی، خودروهای تجاری و بیمه غرامت را بر عهده دارد

logo-samandehi